Your message was sent successfully
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń lub napisz.
+48 58 551 44 90
ozone@villaozone.pl

Wyjątkowe

miejsce

Villa Ozone to wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta, w którym można oddać się relaksowi oraz wypocząć.

Obiekt 3-gwiadkowy położony jest tuż przy głównej arterii komunikacyjnej, prowadzącej z Gdańska do Gdyni. Na przełomie 2017 i 2018 roku obiekt przeszedł kapitalny remont, dzięki czemu znajduje się teraz w stanie mogącym zapewnić naszym Gościom wypoczynek na najwyższym poziomie.

Villa Ozone wchodzi w skład Grupy Hotelowej Balt-Tur.

team-member-img
Nowoczesność i przytulność

O nas

Wnętrza zachwycają wysmakowaną nowoczesnością połączoną z przytulnością, która wręcz zaprasza do odprężenia się w pokojach naszej Villi.

W Villi Ozone znajdują się stylowe lobby oraz bar, oferujący naszym Gościom szeroki wybór przekąsek, pachnącą i aromatyczną kawę oraz rozmaite napoje. Nowoczesne lobby jest miejscem, w którym Goście mogą odpocząć i spędzić miłe chwile. W ofercie obiektu oferujemy także smaczne śniadania przygotowywane przez naszych doświadczonych kucharzy, dla których praca jest nie tylko pasją, ale i przyjemnością.

Naszym Gościom proponujemy pokoje o wysokim standardzie, dbając jednocześnie o szczególne zapewnienie wygody oraz komfortu podczas pobytu. Pokoje charakteryzują się niezwykłą stylowością i nowoczesnością, co sprawia, iż już samo przebywanie w nich staje się odprężające.

Nowoczesność i przytulność

O nas

W centrum

Sopotu

Villa Ozone znajduje się w niezwykle dogodnym miejscu. Lokalizacja w samym centrum Sopotu sprawia, iż jest to wyjątkowo atrakcyjne miejsce zarówno dla osób przyjeżdżających do Trójmiasta, jak i przejeżdżających przez nie. Doskonała lokalizacja oraz bezproblemowy dojazd czynią z naszego obiektu miejsce szczególne, w którym można się zatrzymać zarówno na chwilę, jak i na dłużej. Mile widziani są u nas zarówno Goście indywidualni, jak i biznesowi.

Jeśli szukają Państwo miejsca, w którym będą mogli Państwo zrelaksować się, mamy przyjemność zaprosić Państwa do Villi Ozone. To wyjątkowe miejsce, dedykowane przede wszystkim odprężeniu. Życzmy Państwu udanego pobytu.