Your message was sent successfully
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń lub napisz.
+48 58 551 44 90
ozone@villaozone.pl

Unique

destination

Villa Ozone is the perfect place on the map of the Tricity, where you enjoy a whole range of our facilities or just relax.

Obiekt 3-gwiadkowy położony jest tuż przy głównej arterii komunikacyjnej, prowadzącej z Gdańska do Gdyni. Na przełomie 2017 i 2018 roku obiekt przeszedł kapitalny remont, dzięki czemu znajduje się teraz w stanie mogącym zapewnić naszym Gościom wypoczynek na najwyższym poziomie.

Villa Ozone is part of the Balt-Tur Hotel Group.

team-member-img
Modernity and cosiness

About us

The interiors offer modernity combined with homely cosiness.

W Villi Ozone znajdują się stylowe lobby oraz bar, oferujący naszym Gościom szeroki wybór przekąsek, pachnącą i aromatyczną kawę oraz rozmaite napoje. Nowoczesne lobby jest miejscem, w którym Goście mogą odpocząć i spędzić miłe chwile. W ofercie obiektu oferujemy także smaczne śniadania przygotowywane przez naszych doświadczonych kucharzy, dla których praca jest nie tylko pasją, ale i przyjemnością.

Naszym Gościom proponujemy pokoje o wysokim standardzie, dbając jednocześnie o szczególne zapewnienie wygody oraz komfortu podczas pobytu. Pokoje charakteryzują się niezwykłą stylowością i nowoczesnością, co sprawia, iż już samo przebywanie w nich staje się odprężające.

Modernity and cosiness

About us

In the Heart

of Sopot

The location in the very center of Sopot makes it an attractive place both for people coming to visit Tri-City, as well as those passing through.

Excellent location and easy access make our hotel unique spot in Sopot. We facilitate for both individual and business guests alike.