Your message was sent successfully
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń lub napisz.
+48 58 551 44 90
ozone@villaozone.pl

Praca

w komforcie

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy miejsce, w którym można się wyciszyć i w skupieniu popracować.

Co-working space to wyjątkowa przestrzeń wydzielona w Villi Ozone. Umożliwia wszystkim naszym Gościom pracę w komfortowej i pełnej wyciszenia atmosferze. To doskonałe miejsce dla wszystkich Gości, którzy pragną popracować w specjalnie do tego dedykowanym miejscu. To wyjątkowe połączenie domowej atmosfery oraz biura, w którym każdy bez trudu się odnajdzie, pragnąc popracować w spokoju.

team-member-img
Strefa co-workingowa

Praca w komfortowej atmosferze

Strefa co-workingowa oferuje szybkie łącze internetowe, gniazdka elektryczne oraz dostęp do dobrej jakości kawy i herbaty. To przestrzeń, która powstała, aby ułatwić i umożliwić pracę w jak najlepszych warunkach. W strefie co-workingowej znajduje się drukarka oraz dostęp do WiFi. Strefa co-workingowa to dynamiczna przestrzeń, w której można się spotkać w nieformalnej atmosferze. Na dużym stole znajdują się cztery stacje dockingowe otwierane i zamykane na klapkę. Każda stacja dockingowa posiada dwa wejścia USB oraz wtyczkę 220v. Wejścia zamontowane są nisko przy samej podłodze, dla wygody naszych Gości.

Strefa co-workingowa

Praca w komfortowej atmosferze

Odpoczynek i praca

Wygodne miejsce do pracy

W strefie co-workingowej znajdują się meble przystosowane zarówno do odpoczynku, jak i do pracy – w tym wygodne fotele, w których można się swobodnie zapaść i wykonywać swoją pracę. Dobrej jakości oświetlenie czyni ze strefy co-workingowej profesjonalne i wygodne miejsce do pracy. Strefa co-workingowa w naszym hotelu jet miejscem, gdzie niezwykle funkcjonalny design spotyka się z nowoczesnością, przyjazną atmosferą oraz wysokiej jakości rozwiązaniami technologicznymi. To miejsce, w którym można w wyjątkowej atmosferze oddać się wykonywaniu służbowych obowiązków. Stylowy wystrój, inspirujący i dodający energii, sprawia, iż strefa co-workingowa w Villi Ozone jest miejscem, w którym można zarówno indywidualnie, jak i grupowo, oddać się w pełni swojej pracy.