Home

koncert nepravilnosti Senat super g skijanje servis opterećenje račun

Sportske novosti - #super-G

Filip Zubčić s najboljim vremenom druge vožnje s 30. stigao do 13. mjesta;  sjajni Istok Rodeš bio je još i bolji, završio je na 12. mjestu - tportal
Filip Zubčić s najboljim vremenom druge vožnje s 30. stigao do 13. mjesta; sjajni Istok Rodeš bio je još i bolji, završio je na 12. mjestu - tportal

Slobodna Dalmacija - Penzioner s Haitija upisao nastup na SP-u: 'Ako su  Jamajčani mogli nastupiti u bobu, mogu i ja u skijanju'
Slobodna Dalmacija - Penzioner s Haitija upisao nastup na SP-u: 'Ako su Jamajčani mogli nastupiti u bobu, mogu i ja u skijanju'

Svjetski kup (M) - Alpsko skijanje - Zimski sportovi - Sportnet.hr

SP alpsko skijanje: Kriechmayru drugo zlato – NACIONAL.HR

SUPER G - najnovije objave | 24sata

Ogroman zaostatak Filipa Zubčića za vodećim skijašima; može li u drugoj  veleslalomskoj vožnji do malog čuda i medalje? - tportal
Ogroman zaostatak Filipa Zubčića za vodećim skijašima; može li u drugoj veleslalomskoj vožnji do malog čuda i medalje? - tportal

Super-G: Ponovno slavio Mayer | Svjetski kup u alpskom skijanju Vijesti |  Al Jazeera
Super-G: Ponovno slavio Mayer | Svjetski kup u alpskom skijanju Vijesti | Al Jazeera

SP skijanje: Zubčić ostao bez finala u paralelnom veleslalomu – NACIONAL.HR

Super G (skijašice): Prvo austrijsko zlato - Skijanje.hr

SK St. Anton - super G: Prva pobjeda Brignone u novoj sezoni - Glas Istre

Kriechmayr najbrži u Super G-ju u Kitzbühelu - Večernji.hr

Jutarnji list - #super-G

Super G: Miradoli iznenadila i slavila, Brignone uzela mali Kristalni  globus - Večernji.hr
Super G: Miradoli iznenadila i slavila, Brignone uzela mali Kristalni globus - Večernji.hr

Schladming – super-G: Zlato Tedu Ligetyju | Skijanje Vijesti | Al Jazeera

Superveleslalom - Wikipedia

Otkazan superveleslalom u Val Gardeni zbog loših vremenskih uvjeta -  Večernji.hr
Otkazan superveleslalom u Val Gardeni zbog loših vremenskih uvjeta - Večernji.hr

Natko Zrnčić Dim i Filip Zubčić danas voze Super-G - Večernji.hr

Sportske novosti - FOTO: Nevjerojatne scene u Cortini! Talijanka teško  pala, pa uz vriskove stavila skije i odvezla do kraja
Sportske novosti - FOTO: Nevjerojatne scene u Cortini! Talijanka teško pala, pa uz vriskove stavila skije i odvezla do kraja

SVJETSKI SKIJAŠKI KUP - najnovije objave | 24sata

SKIJANJE: Četvorica Hrvata na posljednjem slalomu prije SP-a - Fenix Magazin

HRT: Kombinacijski super-G: Brignone vodi, Shiffrin šesta sa skoro sekundom  zaostatka
HRT: Kombinacijski super-G: Brignone vodi, Shiffrin šesta sa skoro sekundom zaostatka

Courchevel: Muzaferiji 25. mjesto u Super G utrci - Super Portal

FIS Europa Cup 2023 Bjelašnica u alpskom skijanju / Super – G disciplina za  žene 2. TRKA - YouTube
FIS Europa Cup 2023 Bjelašnica u alpskom skijanju / Super – G disciplina za žene 2. TRKA - YouTube

Zubčić branio srebro na SP-u, a na kraju ostao bez finala - Sportklub

Nezaustavljiv: Odermatt je osvojio Super-G u Bormiju za već osmu pobjedu  sezone – Telesport
Nezaustavljiv: Odermatt je osvojio Super-G u Bormiju za već osmu pobjedu sezone – Telesport

HRT: Otkazan spust skijaša u Lake Louiseu