Home

nesiguran definitivno kopati alpsko skijanje 2017 18 predsjednik Liječnik Christchurch

SP, Alpska kombinacija: Brignone vodi nakon super-G utrke, Shiffrin šesta —  eZadar.hr
SP, Alpska kombinacija: Brignone vodi nakon super-G utrke, Shiffrin šesta — eZadar.hr

Filip Zubčić slalom u Madonni di Campiglio završio na 20. mjestu; slavlje  fantastičnog Norvežanina Henrika Kristoffersena - tportal
Filip Zubčić slalom u Madonni di Campiglio završio na 20. mjestu; slavlje fantastičnog Norvežanina Henrika Kristoffersena - tportal

12 listopada, 2017 – BiHski – Istorija smucarskog sporta/ Gljive /  Biciklizam/ Planinarstvo/ Alpinizam – History of Skiing – Mushrooms,  Alpinism, Hiking
12 listopada, 2017 – BiHski – Istorija smucarskog sporta/ Gljive / Biciklizam/ Planinarstvo/ Alpinizam – History of Skiing – Mushrooms, Alpinism, Hiking

Senzacija hrvatske skijašice: Zrinka Ljutić na trećem mjestu poslije prve  slalomske vožnje! - Večernji.hr
Senzacija hrvatske skijašice: Zrinka Ljutić na trećem mjestu poslije prve slalomske vožnje! - Večernji.hr

Uživajte na snijegu i u narednim danima - OG Portal

Lie slavila u spustu u Kvitfjellu, Shiffrin osigurala ukupnu pobjedu u  Svjetskom kupu - Sportnet
Lie slavila u spustu u Kvitfjellu, Shiffrin osigurala ukupnu pobjedu u Svjetskom kupu - Sportnet

Utrka na 2,5 km / Sjedeće skijanje / Ukrajina / 7.-20.1.2017. - HSSOI

Školski skijaški kamp - Pohorje - KnocOut Travel

Novosti
Novosti

SK skijanje: Zubčić 13., Popović druga! - Portal grada Kaštela

SKIJANJE - najnovije objave | 24sata

Mikaela Shiffrin u vodstvu nakon prve vožnje veleslaloma, Zrinka Ljutić na  24. mjestu uz dvije sekunde i 32 stotinke zaostatka - Novi list
Mikaela Shiffrin u vodstvu nakon prve vožnje veleslaloma, Zrinka Ljutić na 24. mjestu uz dvije sekunde i 32 stotinke zaostatka - Novi list

Marco Odermatt nabolji u veleslalomu u Alta Badiji; Filipu Zubčiću još  jedan plasman među deset - tportal
Marco Odermatt nabolji u veleslalomu u Alta Badiji; Filipu Zubčiću još jedan plasman među deset - tportal

Alpsko Skijanje

Smrt alpske kombinacije - Sportnet

SP, alpsko skijanje: Bassino prvakinja u super veleslalomu - Portal grada  Kaštela
SP, alpsko skijanje: Bassino prvakinja u super veleslalomu - Portal grada Kaštela

Sportske novosti - FOTO: Brignone postala prva talijanska svjetska  prvakinja u alpskoj kombinaciji, Mikaela Shifrin izletjela
Sportske novosti - FOTO: Brignone postala prva talijanska svjetska prvakinja u alpskoj kombinaciji, Mikaela Shifrin izletjela

Emir Lokmić pobjedom okončao treći dan slovenačke turneje | Avaz

Senzacionalna pobjeda Kanađanke u slalomu. Leona Popović 17., Zrinka Ljutić  napravila veliku grešku – NACIONAL.HR
Senzacionalna pobjeda Kanađanke u slalomu. Leona Popović 17., Zrinka Ljutić napravila veliku grešku – NACIONAL.HR

Kanađanka neočekivana svjetska prvakinja u slalomu, Popović 17., Ljutić  nije završila - Sportnet
Kanađanka neočekivana svjetska prvakinja u slalomu, Popović 17., Ljutić nije završila - Sportnet

Dvojica Hrvata među 18 najboljih u slalomu Garmischa, slavio Kristoffersen  - Večernji.hr
Dvojica Hrvata među 18 najboljih u slalomu Garmischa, slavio Kristoffersen - Večernji.hr