Your message was sent successfully

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Villę Ozone z siedzibą w Sopocie, Aleja Niepodległości 766, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń.
+48 58 551 44 90

Uwaga: Twoja rezerwacja zostanie potwierdzona przez pracownika Villi Ozone.

Wyjątkowe

miejsce

Villa Ozone to wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta, w którym można oddać się relaksowi oraz wypocząć.

Obiekt położony jest tuż przy głównej arterii komunikacyjnej, prowadzącej z Gdańska do Gdyni. Na przełomie 2017 i 2018 roku obiekt przeszedł kapitalny remont, dzięki czemu znajduje się teraz w stanie mogącym zapewnić naszym Gościom wypoczynek na najwyższym poziomie.

Villa Ozone wchodzi w skład Grupy Hotelowej Balt-Tur.

team-member-img
Nowoczesność i przytulność

O nas

Wnętrza zachwycają wysmakowaną nowoczesnością połączoną z przytulnością, która wręcz zaprasza do odprężenia się w pokojach naszej Villi.

W Villi Ozone znajdują się stylowe lobby oraz bar, oferujący naszym Gościom szeroki wybór przekąsek, pachnącą i aromatyczną kawę oraz rozmaite napoje. Nowoczesne lobby jest miejscem, w którym Goście mogą odpocząć i spędzić miłe chwile. W ofercie obiektu oferujemy także smaczne śniadania przygotowywane przez naszych doświadczonych kucharzy, dla których praca jest nie tylko pasją, ale i przyjemnością.

Naszym Gościom proponujemy pokoje o wysokim standardzie, dbając jednocześnie o szczególne zapewnienie wygody oraz komfortu podczas pobytu. Pokoje charakteryzują się niezwykłą stylowością i nowoczesnością, co sprawia, iż już samo przebywanie w nich staje się odprężające.

Nowoczesność i przytulność

O nas

W centrum

Sopotu

Villa Ozone znajduje się w niezwykle dogodnym miejscu. Lokalizacja w samym centrum Sopotu sprawia, iż jest to wyjątkowo atrakcyjne miejsce zarówno dla osób przyjeżdżających do Trójmiasta, jak i przejeżdżających przez nie. Doskonała lokalizacja oraz bezproblemowy dojazd czynią z naszego obiektu miejsce szczególne, w którym można się zatrzymać zarówno na chwilę, jak i na dłużej. Mile widziani są u nas zarówno Goście indywidualni, jak i biznesowi.

Jeśli szukają Państwo miejsca, w którym będą mogli Państwo zrelaksować się, mamy przyjemność zaprosić Państwa do Villi Ozone. To wyjątkowe miejsce, dedykowane przede wszystkim odprężeniu. Życzmy Państwu udanego pobytu.