Your message was sent successfully

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Villę Ozone z siedzibą w Sopocie, Aleja Niepodległości 766, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń.
+48 58 551 44 90

Uwaga: Twoja rezerwacja zostanie potwierdzona przez pracownika Villi Ozone.

Praca

w komforcie

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy miejsce, w którym można się wyciszyć i w skupieniu popracować.

Co-working space to wyjątkowa przestrzeń wydzielona w Villi Ozone. Umożliwia wszystkim naszym Gościom pracę w komfortowej i pełnej wyciszenia atmosferze. To doskonałe miejsce dla wszystkich Gości, którzy pragną popracować w specjalnie do tego dedykowanym miejscu. To wyjątkowe połączenie domowej atmosfery oraz biura, w którym każdy bez trudu się odnajdzie, pragnąc popracować w spokoju.

team-member-img
Strefa co-workingowa

Praca w komfortowej atmosferze

Strefa co-workingowa oferuje szybkie łącze internetowe, gniazdka elektryczne oraz dostęp do dobrej jakości kawy i herbaty. To przestrzeń, która powstała, aby ułatwić i umożliwić pracę w jak najlepszych warunkach. W strefie co-workingowej znajduje się drukarka oraz dostęp do WiFi. Strefa co-workingowa to dynamiczna przestrzeń, w której można się spotkać w nieformalnej atmosferze. Na dużym stole znajdują się cztery stacje dockingowe otwierane i zamykane na klapkę. Każda stacja dockingowa posiada dwa wejścia USB oraz wtyczkę 220v. Wejścia zamontowane są nisko przy samej podłodze, dla wygody naszych Gości.

Strefa co-workingowa

Praca w komfortowej atmosferze

Odpoczynek i praca

Wygodne miejsce do pracy

W strefie co-workingowej znajdują się meble przystosowane zarówno do odpoczynku, jak i do pracy – w tym wygodne fotele, w których można się swobodnie zapaść i wykonywać swoją pracę. Dobrej jakości oświetlenie czyni ze strefy co-workingowej profesjonalne i wygodne miejsce do pracy. Strefa co-workingowa w naszym hotelu jet miejscem, gdzie niezwykle funkcjonalny design spotyka się z nowoczesnością, przyjazną atmosferą oraz wysokiej jakości rozwiązaniami technologicznymi. To miejsce, w którym można w wyjątkowej atmosferze oddać się wykonywaniu służbowych obowiązków. Stylowy wystrój, inspirujący i dodający energii, sprawia, iż strefa co-workingowa w Villi Ozone jest miejscem, w którym można zarówno indywidualnie, jak i grupowo, oddać się w pełni swojej pracy.